Papildoma informacija
| Svoris | 106,5 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 1700 × 620 cm |
| Kilmės šalies pav. | Poland |
| Aukštis, mm | 620 |
| Gylis, mm | 770 |
| Tipas | – |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | – |
| Spalva | – |
| Montavimo tipas | – |
| Vandens tūris, ltr | 0,00 |
Nemokamas pristatymas nuo 200 € ⚡
Akmens masės vonia AURIGA 1700x770 mm ,be perpylimo sifono, laisvai statoma, balta
2290,00 €
Akmens masės vonia BLU Nova S 1480x800 be persipylimo , balta spalva
2700,00 € Original price was: 2700,00 €.2543,80 €Current price is: 2543,80 €.
| Svoris | 106,5 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 1700 × 620 cm |
| Kilmės šalies pav. | Poland |
| Aukštis, mm | 620 |
| Gylis, mm | 770 |
| Tipas | – |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | – |
| Spalva | – |
| Montavimo tipas | – |
| Vandens tūris, ltr | 0,00 |
Nemokamas pristatymas nuo 200€
| Svoris | 106,5 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 1700 × 620 cm |
| Kilmės šalies pav. | Poland |
| Aukštis, mm | 620 |
| Gylis, mm | 770 |
| Tipas | – |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | – |
| Spalva | – |
| Montavimo tipas | – |
| Vandens tūris, ltr | 0,00 |
Kategorijos, krosnelės ir pirtys, Pirčių priedai ir montavimo medžiagos, Pirčių priedai ir montavimo medžiagos, Pirties įranga, Pirties įranga, Židiniai
Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
34,53 €Kategorijos, krosnelės ir pirtys, Pirčių priedai ir montavimo medžiagos, Pirčių priedai ir montavimo medžiagos, Pirties įranga, Pirties įranga, Židiniai
Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
