Papildoma informacija
| Svoris | 131 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 1480 × 580 cm |
| Kilmės šalies pav. | Poland |
| Aukštis, mm | 580 |
| Gylis, mm | 800 |
| Tipas | – |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | – |
| Spalva | – |
| Montavimo tipas | – |
| Vandens tūris, ltr | 0,00 |
Nemokamas pristatymas nuo 200 € ⚡
Akmens masės vonia BLU Auriga 1700 su int. persipylimu, balta spalva
Akmens masės vonia BLU Vela 1600 balta spalva
2460,00 € Original price was: 2460,00 €.2317,69 €Current price is: 2317,69 €.
| Svoris | 131 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 1480 × 580 cm |
| Kilmės šalies pav. | Poland |
| Aukštis, mm | 580 |
| Gylis, mm | 800 |
| Tipas | – |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | – |
| Spalva | – |
| Montavimo tipas | – |
| Vandens tūris, ltr | 0,00 |
Nemokamas pristatymas nuo 200€
| Svoris | 131 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 1480 × 580 cm |
| Kilmės šalies pav. | Poland |
| Aukštis, mm | 580 |
| Gylis, mm | 800 |
| Tipas | – |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | – |
| Spalva | – |
| Montavimo tipas | – |
| Vandens tūris, ltr | 0,00 |
Dūmtraukiai ir kaminai, Dvisieniai pristatomi dūmtraukiai, Kategorijos, Nerūdijančio plieno dūmtraukiai iš 316 plieno
68,95 €Kategorijos, krosnelės ir pirtys, Pirčių priedai ir montavimo medžiagos, Pirčių priedai ir montavimo medžiagos, Pirties įranga, Pirties įranga, Židiniai
Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
116,35 €Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
