Papildoma informacija
| Svoris | 101 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 1570 × 650 cm |
| Kilmės šalies pav. | Poland |
| Aukštis, mm | 650 |
| Gylis, mm | 680 |
| Tipas | – |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | – |
| Spalva | – |
| Montavimo tipas | – |
| Vandens tūris, ltr | 0,00 |
Nemokamas pristatymas nuo 200 € ⚡
Akmens masės vonia BLU Mira 1400 su integruotu persipylimu, balta spalva
Akmens masės vonia BLU FIUME 1590 be persipylimo , balta spalva
1940,00 € Original price was: 1940,00 €.1827,77 €Current price is: 1827,77 €.
| Svoris | 101 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 1570 × 650 cm |
| Kilmės šalies pav. | Poland |
| Aukštis, mm | 650 |
| Gylis, mm | 680 |
| Tipas | – |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | – |
| Spalva | – |
| Montavimo tipas | – |
| Vandens tūris, ltr | 0,00 |
Nemokamas pristatymas nuo 200€
| Svoris | 101 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 1570 × 650 cm |
| Kilmės šalies pav. | Poland |
| Aukštis, mm | 650 |
| Gylis, mm | 680 |
| Tipas | – |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | – |
| Spalva | – |
| Montavimo tipas | – |
| Vandens tūris, ltr | 0,00 |
Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
48,00 €Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
34,53 €Kategorijos, krosnelės ir pirtys, Pirčių priedai ir montavimo medžiagos, Pirčių priedai ir montavimo medžiagos, Pirties įranga, Pirties įranga, Židiniai
Kategorijos, krosnelės ir pirtys, Pirčių priedai ir montavimo medžiagos, Pirčių priedai ir montavimo medžiagos, Pirties įranga, Pirties įranga, Židiniai
