Papildoma informacija
| Svoris | 144 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 1590 × 705 cm |
| Kilmės šalies pav. | Poland |
| Aukštis, mm | 705 |
| Gylis, mm | 733 |
| Tipas | – |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | – |
| Spalva | – |
| Montavimo tipas | – |
| Vandens tūris, ltr | 0,00 |
Nemokamas pristatymas nuo 200 € ⚡
Akmens masės vonia BLU UDINE 1570 su integruotu persipylimu , balta spalva
Akmens masės vonia BLU FIUME 1690 be persipylimo , balta spalva
2740,00 € Original price was: 2740,00 €.2581,49 €Current price is: 2581,49 €.
| Svoris | 144 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 1590 × 705 cm |
| Kilmės šalies pav. | Poland |
| Aukštis, mm | 705 |
| Gylis, mm | 733 |
| Tipas | – |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | – |
| Spalva | – |
| Montavimo tipas | – |
| Vandens tūris, ltr | 0,00 |
Nemokamas pristatymas nuo 200€
| Svoris | 144 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 1590 × 705 cm |
| Kilmės šalies pav. | Poland |
| Aukštis, mm | 705 |
| Gylis, mm | 733 |
| Tipas | – |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | – |
| Spalva | – |
| Montavimo tipas | – |
| Vandens tūris, ltr | 0,00 |
Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
Kategorijos, krosnelės ir pirtys, Pirčių priedai ir montavimo medžiagos, Pirčių priedai ir montavimo medžiagos, Pirties įranga, Pirties įranga, Židiniai
Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
48,00 €