Papildoma informacija
| Svoris | 100 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 1600 × 618 cm |
| Kilmės šalies pav. | Poland |
| Aukštis, mm | 618 |
| Gylis, mm | 711 |
| Tipas | – |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | – |
| Spalva | – |
| Montavimo tipas | – |
| Vandens tūris, ltr | 0,00 |
Nemokamas pristatymas nuo 200 € ⚡
Akmens masės vonia BLU Nova S 1480x800 be persipylimo , balta spalva
Akmens masės vonia Cygnus II 1580x770, balta blizgi, be persipylimo, su baltu dugno vožtuvu
2200,00 €
2190,00 € Original price was: 2190,00 €.2063,31 €Current price is: 2063,31 €.
| Svoris | 100 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 1600 × 618 cm |
| Kilmės šalies pav. | Poland |
| Aukštis, mm | 618 |
| Gylis, mm | 711 |
| Tipas | – |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | – |
| Spalva | – |
| Montavimo tipas | – |
| Vandens tūris, ltr | 0,00 |
Nemokamas pristatymas nuo 200€
| Svoris | 100 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 1600 × 618 cm |
| Kilmės šalies pav. | Poland |
| Aukštis, mm | 618 |
| Gylis, mm | 711 |
| Tipas | – |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | – |
| Spalva | – |
| Montavimo tipas | – |
| Vandens tūris, ltr | 0,00 |
Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
48,00 €Kategorijos, krosnelės ir pirtys, Pirčių priedai ir montavimo medžiagos, Pirčių priedai ir montavimo medžiagos, Pirties įranga, Pirties įranga, Židiniai
Kategorijos, krosnelės ir pirtys, Pirčių priedai ir montavimo medžiagos, Pirčių priedai ir montavimo medžiagos, Pirties įranga, Pirties įranga, Židiniai
Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
61,03 €