Papildoma informacija
| Svoris | 50 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 860 × 75 cm |
| Kilmės šalies pav. | Poland |
| Aukštis, mm | 75 |
| Gylis, mm | 1480 |
| Tipas | – |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | – |
| Spalva | – |
| Montavimo tipas | – |
| Vandens tūris, ltr | 0,00 |
Nemokamas pristatymas nuo 200 € ⚡
Akmens masės vonia BLU Ara 160 balta spalva
Akmens masės vonia NOVA su sifonu, be persipylimo 1578x860, balta blizgi
2460,00 €
2460,00 €
| Svoris | 50 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 860 × 75 cm |
| Kilmės šalies pav. | Poland |
| Aukštis, mm | 75 |
| Gylis, mm | 1480 |
| Tipas | – |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | – |
| Spalva | – |
| Montavimo tipas | – |
| Vandens tūris, ltr | 0,00 |
Nemokamas pristatymas nuo 200€
| Svoris | 50 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 860 × 75 cm |
| Kilmės šalies pav. | Poland |
| Aukštis, mm | 75 |
| Gylis, mm | 1480 |
| Tipas | – |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | – |
| Spalva | – |
| Montavimo tipas | – |
| Vandens tūris, ltr | 0,00 |
Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
99,49 €Dūmtraukiai ir kaminai, Dvisieniai pristatomi dūmtraukiai, Kategorijos, Nerūdijančio plieno dūmtraukiai iš 316 plieno
Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
