Apdailos komplektas „Minimalist” Ø34-Ø18-L70 satino nikelis Carlo Poletti
Kaina galioja tik prekėms, esančioms sandėlyje. Prekių kiekis ribotas.
Apdailos komplektas "Minimalist" Ø34-Ø18-L70 juoda matinė Carlo Poletti
Aklė gyvatukui 1/2" chromas
Apdailos komplektas „Minimalist” Ø34-Ø18-L70 satino nikelis Carlo Poletti
Original price was: 83,80 €.62,33 €Current price is: 62,33 €.
-26%
Radote pigiau?
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
| Svoris | 0,11 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 70 × 34 cm |
| Kilmės šalies pav. | Italy |
| Aukštis, mm | 34 |
| Gylis, mm | 18 |
| Tipas | Kita |
| Gamintojas | |
| Pagaminta iš | – |
| Spalva | – |
| Maks. darbo slėgis, bar | 0,00 |
| Maksimali temperatūra, °C | |
| Maks. našumas (m3/val.) iki |
Papildoma informacija
| Svoris | 0,11 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 70 × 34 cm |
| Kilmės šalies pav. | Italy |
| Aukštis, mm | 34 |
| Gylis, mm | 18 |
| Tipas | Kita |
| Gamintojas | |
| Pagaminta iš | – |
| Spalva | – |
| Maks. darbo slėgis, bar | 0,00 |
| Maksimali temperatūra, °C | |
| Maks. našumas (m3/val.) iki |

