Asimetrinės vonios elegantiškai ir maksimaliai išnaudos erdvę nestandartinio išplanavimo vonios kambariuose.
Papildomai prie šios vonios siūlome užsisakyti elegantišką priekinę panelę, kurios dėka Jums nebereiks rūpintis vonios uždengimu. Paprastesniam montavimui ir reguliavimui rekomenduojame užsisakyti EXCLUSIVE kojelių komplektą.
Sifonas komplektuojamas papildomai.
Asimetrinė akrilinė vonia Tullip 1600×1000 mm, kairinė
276,99 €
Radote pigiau?
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
| Svoris | 32,5 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 2050 × 610 cm |
| Kilmės šalies pav. | Czech Republic |
| Aukštis, mm | 610 |
| Gylis, mm | 1800 |
| Tipas | – |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | akrilo |
| Spalva | balta |
| Montavimo tipas | Pastatoma |
| Vandens tūris, ltr | 210,00 |
Nemokamas pristatymas nuo 200€
-
Reikia konsultacijos? Skambinkite: +370 622 94999
Papildoma informacija
| Svoris | 32,5 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 2050 × 610 cm |
| Kilmės šalies pav. | Czech Republic |
| Aukštis, mm | 610 |
| Gylis, mm | 1800 |
| Tipas | – |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | akrilo |
| Spalva | balta |
| Montavimo tipas | Pastatoma |
| Vandens tūris, ltr | 210,00 |
Produkto kodas: U2SNP-5159000
Kategorijos: Akrilinės vonios, Kategorijos, Vonios, Vonios kambario įranga
Panašūs produktai
-
Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
99,49 €- Dūmtraukio diametras, mm: -
- Izoliacijos storis, mm: 6
-
Kategorijos, krosnelės ir pirtys, Pirčių priedai ir montavimo medžiagos, Pirčių priedai ir montavimo medžiagos, Pirties įranga, Pirties įranga, Židiniai
450,00 €Original price was: 450,00 €.379,34 €Current price is: 379,34 €.- Vandens tūris, ltr: 0,00
- Kuro rūšis: -
-
Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
55,53 €- Dūmtraukio diametras, mm: 150
- Izoliacijos storis, mm: 10
-
Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
48,00 €- Dūmtraukio diametras, mm: -
- Izoliacijos storis, mm: 6


