Uždanga dušo padėklui Vispool RD-90. Pagaminta iš plastiko.
Balta uždanga RR-90 akmens masės dušo padėklo 90x90 cm, R-550 (301004)
Uždanga akmens masės dušo padėklui K-90, 90x90 cm, balta
Balta uždanga RD-90 akmens masės dušo padėklo 90×90 cm, R-550
116,00 € Original price was: 116,00 €.92,03 €Current price is: 92,03 €.
Radote pigiau?
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
| Svoris | 2,98 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 895 × 475 cm |
| Kilmės šalies pav. | Latvija |
| Aukštis, mm | 475 |
| Plotis, mm | 895 |
| Gylis, mm | 895 |
| Tipas | Uždanga dušo padėklui |
| Gamintojas | |
| Pagaminta iš | plastiko |
| Forma | Pusapvalis |
| Garantijos terminas, mėn. | 24 |
Nemokamas pristatymas nuo 200€
-
Reikia konsultacijos? Skambinkite: +370 622 94999
Papildoma informacija
| Svoris | 2,98 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 895 × 475 cm |
| Kilmės šalies pav. | Latvija |
| Aukštis, mm | 475 |
| Plotis, mm | 895 |
| Gylis, mm | 895 |
| Tipas | Uždanga dušo padėklui |
| Gamintojas | |
| Pagaminta iš | plastiko |
| Forma | Pusapvalis |
| Garantijos terminas, mėn. | 24 |
Produkto kodas: U3VIS-371010
Kategorijos: Dušo kabinos, Priedai dušo kabinoms, Vonios kambario įranga
Panašūs produktai
-
Keramikiniai praustuvai, unitazai, dangčiai, Praustuvai, Vonios kambario įranga
101,10 €Original price was: 101,10 €.95,25 €Current price is: 95,25 €.- Montavimo tipas: pakabinamas
-
Vonios aksesuarai, Vonios kambario įranga
30,30 €Original price was: 30,30 €.27,04 €Current price is: 27,04 €. -
Keramikiniai praustuvai, unitazai, dangčiai, Praustuvai, Vonios kambario įranga
83,01 €Original price was: 83,01 €.78,20 €Current price is: 78,20 €.- Montavimo tipas: pakabinamas
-
Priedai vonioms, Vonios, Vonios kambario įranga
42,40 €Original price was: 42,40 €.39,95 €Current price is: 39,95 €.

