Papildoma informacija
| Svoris | 0,21 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 300 × 150 cm |
| Kilmės šalies pav. | Vokietija |
| Aukštis, mm | 150 |
| Plotis, mm | 300 |
| Gylis, mm | 50 |
| Tipas | Sifonas |
| Gamintojas | |
| Spalva | chromo |
| Prijungimo diametras | |
| Garantijos terminas, mėn. | 24 |
Nemokamas pristatymas nuo 200 € ⚡
Pisuaro sifonas butelinis 50 x 40 mm
Vonios sifonas su vandens perpylimo sistema 40/50
32,00 € Original price was: 32,00 €.30,15 €Current price is: 30,15 €.
| Svoris | 0,21 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 300 × 150 cm |
| Kilmės šalies pav. | Vokietija |
| Aukštis, mm | 150 |
| Plotis, mm | 300 |
| Gylis, mm | 50 |
| Tipas | Sifonas |
| Gamintojas | |
| Spalva | chromo |
| Prijungimo diametras | |
| Garantijos terminas, mėn. | 24 |
Nemokamas pristatymas nuo 200€
Keramikiniai praustuvai, unitazai, dangčiai, Praustuvai, Vonios kambario įranga
Keramikiniai praustuvai, unitazai, dangčiai, Praustuvai, Vonios kambario įranga
Keramikiniai praustuvai, unitazai, dangčiai, Praustuvai, Vonios kambario įranga
Keramikiniai praustuvai, unitazai, dangčiai, Praustuvai, Vonios kambario įranga
