Papildoma informacija
| Svoris | 0,434 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 75 × 110 cm |
| Kilmės šalies pav. | Germany |
| Aukštis, mm | 110 |
| Gylis, mm | 75 |
| Tipas | – |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | – |
| Spalva | – |
| Garantijos terminas, mėn. | 0 |
Nemokamas pristatymas nuo 200 € ⚡
Praustuvas Villeroy & Boch, Loop&Friends 390 mm, montuojamas į stalviršį, White Alpine- spalva
Akmens masės vonia BLU Mira 1600 su integruotu persipylimu, balta spalva
105,00 € Original price was: 105,00 €.98,93 €Current price is: 98,93 €.
| Svoris | 0,434 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 75 × 110 cm |
| Kilmės šalies pav. | Germany |
| Aukštis, mm | 110 |
| Gylis, mm | 75 |
| Tipas | – |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | – |
| Spalva | – |
| Garantijos terminas, mėn. | 0 |
Nemokamas pristatymas nuo 200€
| Svoris | 0,434 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 75 × 110 cm |
| Kilmės šalies pav. | Germany |
| Aukštis, mm | 110 |
| Gylis, mm | 75 |
| Tipas | – |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | – |
| Spalva | – |
| Garantijos terminas, mėn. | 0 |
Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
48,00 €Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
44,76 €Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
116,35 €Dūmtraukiai ir kaminai, Dvisieniai pristatomi dūmtraukiai, Kategorijos, Nerūdijančio plieno dūmtraukiai iš 316 plieno
69,84 €