Papildoma informacija
| Svoris | 0,33 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 70 × 65 cm |
| Kilmės šalies pav. | Spain |
| Aukštis, mm | 65 |
| Gylis, mm | 70 |
| Tipas | Dangteliai |
| Gamintojas | |
| Pagaminta iš | – |
| Spalva | – |
| Montavimo tipas | – |
| Garantijos terminas, mėn. | 24 |
Nemokamas pristatymas nuo 200 € ⚡
Dugno vožtuvas praustuvui ,paauksuotas
(*n.g.)Dugno vožtuvas praustuvui violetinis
92,00 € Original price was: 92,00 €.77,55 €Current price is: 77,55 €.
| Svoris | 0,33 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 70 × 65 cm |
| Kilmės šalies pav. | Spain |
| Aukštis, mm | 65 |
| Gylis, mm | 70 |
| Tipas | Dangteliai |
| Gamintojas | |
| Pagaminta iš | – |
| Spalva | – |
| Montavimo tipas | – |
| Garantijos terminas, mėn. | 24 |
Nemokamas pristatymas nuo 200€
| Svoris | 0,33 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 70 × 65 cm |
| Kilmės šalies pav. | Spain |
| Aukštis, mm | 65 |
| Gylis, mm | 70 |
| Tipas | Dangteliai |
| Gamintojas | |
| Pagaminta iš | – |
| Spalva | – |
| Montavimo tipas | – |
| Garantijos terminas, mėn. | 24 |
Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
44,76 €Kategorijos, krosnelės ir pirtys, Pirčių priedai ir montavimo medžiagos, Pirčių priedai ir montavimo medžiagos, Pirties įranga, Pirties įranga, Židiniai
