Ideal Standard Dea K8721V3 laisvai pastatoma akrilinė vonia 180×80 cm, juodos matinės spalvos
- Click-Clack nuotekų vožtuvas
- Spalva:vidus matinė balta, o išorė – matinė juoda;
- Montavimo tipas: laisvai pastatoma;
- Medžiaga – akrilas;
Nemokamas pristatymas nuo 200 € ⚡
Laisvai statoma akrilinė vonia Ideal Standard Dea Duo 170x75cm, su click-clack vožtuvu, vidus baltas/išorė matinė juoda
Prie sienos statoma akrilinė vonia Ideal Standard Dea Duo 180x80cm, su Click-Clack vožtuvubalta
3690,50 € Original price was: 3690,50 €.3184,20 €Current price is: 3184,20 €.
| Svoris | 66 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 800 × 600 cm |
| Kilmės šalies pav. | Germany |
| Aukštis, mm | 600 |
| Gylis, mm | 1800 |
| Tipas | – |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | – |
| Spalva | balta |
| Montavimo tipas | – |
| Vandens tūris, ltr | 0,00 |
Nemokamas pristatymas nuo 200€
Ideal Standard Dea K8721V3 laisvai pastatoma akrilinė vonia 180×80 cm, juodos matinės spalvos
| Svoris | 66 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 800 × 600 cm |
| Kilmės šalies pav. | Germany |
| Aukštis, mm | 600 |
| Gylis, mm | 1800 |
| Tipas | – |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | – |
| Spalva | balta |
| Montavimo tipas | – |
| Vandens tūris, ltr | 0,00 |
Kategorijos, krosnelės ir pirtys, Pirčių priedai ir montavimo medžiagos, Pirčių priedai ir montavimo medžiagos, Pirties įranga, Pirties įranga, Židiniai
Kategorijos, krosnelės ir pirtys, Pirčių priedai ir montavimo medžiagos, Pirčių priedai ir montavimo medžiagos, Pirties įranga, Pirties įranga, Židiniai
264,25 €Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
44,76 €