Spintelė Jika Lyra Plus 55 cm pločio praustuvui. Praustuvas ir praustuvo maišytuvas užsakomi atskirai.
Spintelė su dvejomis durelėmis.
Praustuvo spintelė PRO S 470x265x530mm su durų vyriais dešinėje, praustuvui 8.1595.4, balta matinė
Spintelė BASE praustuvui 570x440x530 mm, su dviem stalčiais, balta blizgi
Jika Lyra Plus spintelė su 2 durelėmis, 55 cm praustuvui, balta
161,20 € Original price was: 161,20 €.151,87 €Current price is: 151,87 €.
Radote pigiau?
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
| Svoris | 12,7 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 696 × 500 cm |
| Kilmės šalies pav. | Čekijos Respublika |
| Aukštis, mm | 500 |
| Plotis, mm | 696 |
| Gylis, mm | 315 |
| Tipas | Spintelė praustuvui |
| Gamintojas | |
| Serija | Lyra |
| Spalva | balta |
| Garantijos terminas, mėn. | 24 |
Nemokamas pristatymas nuo 200€
-
Reikia konsultacijos? Skambinkite: +370 622 94999
Papildoma informacija
| Svoris | 12,7 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 696 × 500 cm |
| Kilmės šalies pav. | Čekijos Respublika |
| Aukštis, mm | 500 |
| Plotis, mm | 696 |
| Gylis, mm | 315 |
| Tipas | Spintelė praustuvui |
| Gamintojas | |
| Serija | Lyra |
| Spalva | balta |
| Garantijos terminas, mėn. | 24 |
Produkto kodas: U5JIK-4531110383001
Kategorijos: Praustuvų spintelės, Vonios baldai, Vonios kambario įranga
Panašūs produktai
-
Keramikiniai praustuvai, unitazai, dangčiai, Praustuvai, Vonios kambario įranga
408,90 €Original price was: 408,90 €.364,97 €Current price is: 364,97 €.- Montavimo tipas: pakabinamas
-
Keramikiniai praustuvai, unitazai, dangčiai, Praustuvai, Vonios kambario įranga
781,30 €Original price was: 781,30 €.697,36 €Current price is: 697,36 €.- Montavimo tipas: pakabinamas
-
Keramikiniai praustuvai, unitazai, dangčiai, Praustuvai, Vonios kambario įranga
210,00 €Original price was: 210,00 €.197,85 €Current price is: 197,85 €.- Montavimo tipas: pastatomas
-
Keramikiniai praustuvai, unitazai, dangčiai, Praustuvai, Vonios kambario įranga
210,00 €Original price was: 210,00 €.197,85 €Current price is: 197,85 €.- Montavimo tipas: pastatomas


