Grindinė plautuvė su plastikinėmis grotelėmis.
Vidiniai keramikos paviršiai padengti ANTIBAK glazūra.
Suteikiama 10 metų garantija.
Pisuaras KORINT su sifonu, išoriniu vandens įvadu (be nuleidimo mech.)
98,62 €
Mira pakabinama plautuvė su grotelėmis
Pastatoma plautuvė Mira su grotelėmis
216,83 € Original price was: 216,83 €.204,29 €Current price is: 204,29 €.
Radote pigiau?
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
| Svoris | 17,58 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 435 × 460 cm |
| Kilmės šalies pav. | Czech Republic |
| Aukštis, mm | 460 |
| Gylis, mm | 500 |
| Tipas | Pastatoma plautuvė |
| Gamintojas | |
| Serija | Mira |
| Pagaminta iš | keramikos |
| Spalva | balta |
| Garantijos terminas, mėn. | 120 |
| Montavimo tipas | – |
Nemokamas pristatymas nuo 200€
-
Reikia konsultacijos? Skambinkite: +370 622 94999
Papildoma informacija
| Svoris | 17,58 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 435 × 460 cm |
| Kilmės šalies pav. | Czech Republic |
| Aukštis, mm | 460 |
| Gylis, mm | 500 |
| Tipas | Pastatoma plautuvė |
| Gamintojas | |
| Serija | Mira |
| Pagaminta iš | keramikos |
| Spalva | balta |
| Garantijos terminas, mėn. | 120 |
| Montavimo tipas | – |
Produkto kodas: U1JIK-8510460000001
Kategorijos: Kategorijos, Keramika, Specialūs gaminiai, Vonios kambario įranga
Panašūs produktai
-
Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
30,06 €Original price was: 30,06 €.23,85 €Current price is: 23,85 €.- Dūmtraukio diametras, mm: -
- Izoliacijos storis, mm: 6
-
Kategorijos, krosnelės ir pirtys, Pirčių priedai ir montavimo medžiagos, Pirčių priedai ir montavimo medžiagos, Pirties įranga, Pirties įranga, Židiniai
264,25 €- Vandens tūris, ltr: 21,00
- Kuro rūšis: -
-
Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
61,03 €- Dūmtraukio diametras, mm: 230
- Izoliacijos storis, mm: 6
-
Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
116,35 €- Dūmtraukio diametras, mm: -
- Izoliacijos storis, mm: 6


