* Nurodytas orientacinis pristatymo laikas. Tikslaus pristatymo termino teirautis vadybininkų.
Mechaninis vandens nuleidimo klavišas Ideal Standard OLEAS M2, chromas
PRO Potinkinis rėmas pakabinamiems unitazams
PL3 mygtukas Dual Flush, poliruotas chromas
61,60 € Original price was: 61,60 €.58,04 €Current price is: 58,04 €.
Radote pigiau?
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
| Svoris | 1 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 250 × 160 cm |
| Kilmės šalies pav. | Vokietija |
| Aukštis, mm | 160 |
| Plotis, mm | 250 |
| Gylis, mm | 250 |
| Gamintojas | |
| Spalva | Poliruotas chromas |
| Garantijos terminas, mėn. | 60 |
Nemokamas pristatymas nuo 200€
-
Reikia konsultacijos? Skambinkite: +370 622 94999
Papildoma informacija
| Svoris | 1 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 250 × 160 cm |
| Kilmės šalies pav. | Vokietija |
| Aukštis, mm | 160 |
| Plotis, mm | 250 |
| Gylis, mm | 250 |
| Gamintojas | |
| Spalva | Poliruotas chromas |
| Garantijos terminas, mėn. | 60 |
Produkto kodas: U7JIK-8936630040001
Kategorijos: Unitazų potinkinės sistemos, Vonios kambario įranga, Vonios potinkinės sistemos
Panašūs produktai
-
Keramikiniai praustuvai, unitazai, dangčiai, Praustuvai, Vonios kambario įranga
54,40 €Original price was: 54,40 €.51,25 €Current price is: 51,25 €.- Montavimo tipas: pakabinamas
-
Keramikiniai praustuvai, unitazai, dangčiai, Praustuvai, Vonios kambario įranga
323,80 €Original price was: 323,80 €.305,07 €Current price is: 305,07 €.- Montavimo tipas: pakabinamas
-
Keramikiniai praustuvai, unitazai, dangčiai, Praustuvai, Vonios kambario įranga
171,00 €- Montavimo tipas: Įleidžiamas
-
Keramikiniai praustuvai, unitazai, dangčiai, Praustuvai, Vonios kambario įranga
179,50 €Original price was: 179,50 €.154,87 €Current price is: 154,87 €.- Montavimo tipas: pakabinamas


