Praustuvo ir spintelės su stalčiumi komplektas, spintelė su stalčiumi grafito spalvos.
Spintelė pakabinama.
Rankšluosčių laikikliai, maišytuvas bei prautuvo sifonas į kainą neįskaičiuoti.
Nemokamas pristatymas nuo 200 € ⚡
Rankšluosčio laikiklis 320, CASE spintelėms, blizgus
KARTELL BY LAUFEN praustuvo spintelė, 88x45x60 cm, balta matinė
1083,70 € Original price was: 1083,70 €.967,27 €Current price is: 967,27 €.
| Svoris | 50,5 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 800 × 460 cm |
| Kilmės šalies pav. | Šveicarija |
| Aukštis, mm | 460 |
| Plotis, mm | 800 |
| Gylis, mm | 500 |
| Tipas | Praustuvas su spintele |
| Gamintojas | |
| Montavimo tipas | pakabinama |
| Garantijos terminas, mėn. | 24 |
Nemokamas pristatymas nuo 200€
Praustuvo ir spintelės su stalčiumi komplektas, spintelė su stalčiumi grafito spalvos.
Spintelė pakabinama.
Rankšluosčių laikikliai, maišytuvas bei prautuvo sifonas į kainą neįskaičiuoti.
| Svoris | 50,5 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 800 × 460 cm |
| Kilmės šalies pav. | Šveicarija |
| Aukštis, mm | 460 |
| Plotis, mm | 800 |
| Gylis, mm | 500 |
| Tipas | Praustuvas su spintele |
| Gamintojas | |
| Montavimo tipas | pakabinama |
| Garantijos terminas, mėn. | 24 |
Keramikiniai praustuvai, unitazai, dangčiai, Praustuvai, Vonios kambario įranga
Vonios aksesuarai, Vonios kambario įranga
Keramikiniai praustuvai, unitazai, dangčiai, Praustuvai, Vonios kambario įranga
Keramikiniai praustuvai, unitazai, dangčiai, Praustuvai, Vonios kambario įranga
