Papildoma informacija
| Svoris | 3,5 kg |
|---|---|
| Kilmės šalies pav. | Germany |
| Aukštis, mm | 0 |
| Gylis, mm | 0 |
| Tipas | Praustuvas |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | keramikos |
| Spalva | balta blizgi |
| Forma | Apvalus |
| Montavimo tipas | po stalviršiu |
Nemokamas pristatymas nuo 200 € ⚡
Praustuvas Loop & Friends 420x420x150 mm, White Alpin
Dugno vožtuvas 75x110 x75 mm, White Alpin
358,89 € Original price was: 358,89 €.338,12 €Current price is: 338,12 €.
| Svoris | 3,5 kg |
|---|---|
| Kilmės šalies pav. | Germany |
| Aukštis, mm | 0 |
| Gylis, mm | 0 |
| Tipas | Praustuvas |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | keramikos |
| Spalva | balta blizgi |
| Forma | Apvalus |
| Montavimo tipas | po stalviršiu |
Nemokamas pristatymas nuo 200€
| Svoris | 3,5 kg |
|---|---|
| Kilmės šalies pav. | Germany |
| Aukštis, mm | 0 |
| Gylis, mm | 0 |
| Tipas | Praustuvas |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | keramikos |
| Spalva | balta blizgi |
| Forma | Apvalus |
| Montavimo tipas | po stalviršiu |
Kategorijos, krosnelės ir pirtys, Pirčių priedai ir montavimo medžiagos, Pirčių priedai ir montavimo medžiagos, Pirties įranga, Pirties įranga, Židiniai
Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
22,86 €Kategorijos, krosnelės ir pirtys, Pirčių priedai ir montavimo medžiagos, Pirčių priedai ir montavimo medžiagos, Pirties įranga, Pirties įranga, Židiniai
Kategorijos, krosnelės ir pirtys, Pirčių priedai ir montavimo medžiagos, Pirčių priedai ir montavimo medžiagos, Pirties įranga, Pirties įranga, Židiniai
264,25 €