Papildoma informacija
| Svoris | 0,21 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 300 × 150 cm |
| Kilmės šalies pav. | Vokietija |
| Aukštis, mm | 150 |
| Plotis, mm | 300 |
| Gylis, mm | 50 |
| Tipas | perėjimai |
| Gamintojas | |
| Spalva | balta |
| Prijungimo diametras | |
| Garantijos terminas, mėn. | 24 |
Nemokamas pristatymas nuo 200 € ⚡
Viega WC pajungimas ekscentrinis, 100 x 155
Viega praustuvo sifonas butelinis, su ventiliu 1 1/4 x 32, plastikinis
3,20 € Original price was: 3,20 €.3,01 €Current price is: 3,01 €.
| Svoris | 0,21 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 300 × 150 cm |
| Kilmės šalies pav. | Vokietija |
| Aukštis, mm | 150 |
| Plotis, mm | 300 |
| Gylis, mm | 50 |
| Tipas | perėjimai |
| Gamintojas | |
| Spalva | balta |
| Prijungimo diametras | |
| Garantijos terminas, mėn. | 24 |
Nemokamas pristatymas nuo 200€
Vonios aksesuarai, Vonios kambario įranga
Keramikiniai praustuvai, unitazai, dangčiai, Praustuvai, Vonios kambario įranga
Keramikiniai praustuvai, unitazai, dangčiai, Praustuvai, Vonios kambario įranga
Keramikiniai praustuvai, unitazai, dangčiai, Praustuvai, Vonios kambario įranga
