Nustatomos temperatūros ribos: 30-90oC±3 / 0-60oC±3;
Maksimali temperatūra: 105oC;
El. prijungimas: 250 V, 10(2) A
Rutulinė sklendė DN15 - 1/2"
39,88 €
Termostatas kapiliarinis 30-90
Termostatas kontaktinis MT 30-90
Original price was: 27,75 €.22,57 €Current price is: 22,57 €.
-19%
Radote pigiau?
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
| Svoris | 0,186 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 30 × 30 cm |
| Kilmės šalies pav. | Italija |
| Aukštis, mm | 30 |
| Plotis, mm | 30 |
| Gylis, mm | 50 |
| Tipas | Termostatas |
| Gamintojas | |
| Spalva | pilka |
| Garantijos terminas, mėn. | 24 |
Papildoma informacija
| Svoris | 0,186 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 30 × 30 cm |
| Kilmės šalies pav. | Italija |
| Aukštis, mm | 30 |
| Plotis, mm | 30 |
| Gylis, mm | 50 |
| Tipas | Termostatas |
| Gamintojas | |
| Spalva | pilka |
| Garantijos terminas, mėn. | 24 |

