- Universalus pakabinamas vandens šildytuvas skirtas dviejų šilumos šaltinių prijungimui, suderinamas su saulės kolektorių sistemomis;
- maži šilumos nuostoliai dėl tankios izoliacijos;
- magnio anodas užtikrina apsaugą nuo korozijos;
- turi ominę antikorozinę apsaugą, kurios dėka šildytuvas tarnauja ilgesnį laiką.
- gyvatukų pajungimas iš dešinės pusės
Vertikalus kombinuotas vandens šildytuvas Atlantic Combi O'Pro 80; 80 l (senas k. 854015)
Pakabinamas greitaeigis kombinuotas vandens šildytuvas Elektromet WJ-VENUS PLUS-140, 0,9m2, karinis, 140 l
Vertikalus kombinuotas vandens šildytuvas Atlantic Combi O’Pro 100; 100 l (senas k. 864023)
Original price was: 262,90 €.187,72 €Current price is: 187,72 €.
-29%
Radote pigiau?
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
| Svoris | 30,9 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 634 × 1022 cm |
| Kilmės šalies pav. | Egiptas |
| Aukštis, mm | 1022 |
| Gylis, mm | 451 |
| Tipas | vertikalus |
| Gamintojas | |
| Pagaminta iš | plieno |
| Vandens tūris, ltr | 100,00 |
| Efektyvumo klasė | C |
| Garantijos terminas, mėn. | 24 |
| Montavimo tipas | pakabinamas |
Papildoma informacija
| Svoris | 30,9 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 634 × 1022 cm |
| Kilmės šalies pav. | Egiptas |
| Aukštis, mm | 1022 |
| Gylis, mm | 451 |
| Tipas | vertikalus |
| Gamintojas | |
| Pagaminta iš | plieno |
| Vandens tūris, ltr | 100,00 |
| Efektyvumo klasė | C |
| Garantijos terminas, mėn. | 24 |
| Montavimo tipas | pakabinamas |




