Oro kondicionierių Gree Viola, Pular vidinio bloko ventiliatoriaus variklis FN20J-PG.
Gaminio kodas: 1501208904
Ventiliatoriaus variklis FN60B-ZL nuo AMBER vidinio 9K, 12K, 18K, 24K d-93mm L-150mm 15012136
Bešepetėlis DC variklis nuo GWH24AGD-K6DNA1C/O B-LW40A-ZL
Viola, Pular vidinio bloko ventiliatoriaus variklis FN20J-PG Gree 1501208904
21,76 € Original price was: 21,76 €.21,58 €Current price is: 21,58 €.
Radote pigiau?
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
| Svoris | 0,7 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 200 × 200 cm |
| Kilmės šalies pav. | China |
| Aukštis, mm | 200 |
| Plotis, mm | 200 |
| Gylis, mm | 200 |
| Tipas | Ventiliatoriaus variklis |
| Gamintojas | |
| Garantijos terminas, mėn. | 24 |
Nemokamas pristatymas nuo 200€
-
Reikia konsultacijos? Skambinkite: +370 622 94999
Papildoma informacija
| Svoris | 0,7 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 200 × 200 cm |
| Kilmės šalies pav. | China |
| Aukštis, mm | 200 |
| Plotis, mm | 200 |
| Gylis, mm | 200 |
| Tipas | Ventiliatoriaus variklis |
| Gamintojas | |
| Garantijos terminas, mėn. | 24 |
Produkto kodas: W8GRE-1501208904
Kategorijos: Kondicionavimo įranga, OK AD servisui, Oro kondicionieriai
Panašūs produktai
-
Kondicionavimo įranga, Kondicionierių montavimo medžiagos
175,00 €Original price was: 175,00 €.147,52 €Current price is: 147,52 €. -
Komerciniai oro kondicionieriai, Kondicionavimo įranga, Oro kondicionieriai
748,25 €Original price was: 748,25 €.630,75 €Current price is: 630,75 €.- Efektyvumo klasė: -
-
Kondicionavimo įranga, OK AD servisui, Oro kondicionieriai
57,92 €Original price was: 57,92 €.57,44 €Current price is: 57,44 €. -
Kondicionavimo įranga, OK AD servisui, Oro kondicionieriai
4,48 €Original price was: 4,48 €.4,44 €Current price is: 4,44 €.

