Priekinė uždanga Roth voniai Activa Neo.
Akrilinė vonia Harmonia (P) 1600x950 mm, balta
433,99 €
Vonios Activa Neo priekinė panelė 1700 mm, universali, balta (su montav. kompl. M9500)
278,99 €
Vonios Activa Neo priekinė panelė 1600 mm, universali, balta (su montav. kompl. M9500)
272,99 €
Radote pigiau?
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
| Svoris | 5,4 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 1600 × 460 cm |
| Kilmės šalies pav. | Czech Republic |
| Aukštis, mm | 460 |
| Gylis, mm | 560 |
| Tipas | vonios uždanga |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | plastiko |
| Spalva | balta |
| Garantijos terminas, mėn. | 24 |
| Forma | Apvalus |
Nemokamas pristatymas nuo 200€
-
Reikia konsultacijos? Skambinkite: +370 622 94999
Papildoma informacija
| Svoris | 5,4 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 1600 × 460 cm |
| Kilmės šalies pav. | Czech Republic |
| Aukštis, mm | 460 |
| Gylis, mm | 560 |
| Tipas | vonios uždanga |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | plastiko |
| Spalva | balta |
| Garantijos terminas, mėn. | 24 |
| Forma | Apvalus |
Produkto kodas: U2ROL-9860001
Kategorijos: Kategorijos, Priedai vonioms, Vonios, Vonios kambario įranga
Panašūs produktai
-
Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
32,83 €Original price was: 32,83 €.26,05 €Current price is: 26,05 €.- Dūmtraukio diametras, mm: -
- Izoliacijos storis, mm: 6
-
Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
22,86 €- Dūmtraukio diametras, mm: -
- Izoliacijos storis, mm: 6
-
Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
16,92 €Original price was: 16,92 €.13,42 €Current price is: 13,42 €.- Dūmtraukio diametras, mm: -
- Izoliacijos storis, mm: 6
-
Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
34,53 €- Dūmtraukio diametras, mm: -
- Izoliacijos storis, mm: 6

