Papildoma informacija
| Svoris | 0,42 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 80 × 120 cm |
| Kilmės šalies pav. | Spain |
| Aukštis, mm | 120 |
| Gylis, mm | 200 |
| Tipas | – |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | – |
| Spalva | – |
| Garantijos terminas, mėn. | 0 |
| Montavimo tipas | – |
Nemokamas pristatymas nuo 200 € ⚡
Maišytuvo snapas vonios pripildymui
Potinkinis praustuvo maišytuvas STUDY,snapas 177mm,juodas mat.
204,49 € Original price was: 204,49 €.172,38 €Current price is: 172,38 €.
| Svoris | 0,42 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 80 × 120 cm |
| Kilmės šalies pav. | Spain |
| Aukštis, mm | 120 |
| Gylis, mm | 200 |
| Tipas | – |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | – |
| Spalva | – |
| Garantijos terminas, mėn. | 0 |
| Montavimo tipas | – |
Nemokamas pristatymas nuo 200€
| Svoris | 0,42 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 80 × 120 cm |
| Kilmės šalies pav. | Spain |
| Aukštis, mm | 120 |
| Gylis, mm | 200 |
| Tipas | – |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | – |
| Spalva | – |
| Garantijos terminas, mėn. | 0 |
| Montavimo tipas | – |
Kategorijos, krosnelės ir pirtys, Pirčių priedai ir montavimo medžiagos, Pirčių priedai ir montavimo medžiagos, Pirties įranga, Pirties įranga, Židiniai
Kategorijos, krosnelės ir pirtys, Pirčių priedai ir montavimo medžiagos, Pirčių priedai ir montavimo medžiagos, Pirties įranga, Pirties įranga, Židiniai
Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
48,00 €