Papildoma informacija
| Svoris | 98 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 1600 × 451 cm |
| Kilmės šalies pav. | Poland |
| Aukštis, mm | 451 |
| Gylis, mm | 740 |
| Tipas | – |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | – |
| Spalva | – |
| Montavimo tipas | – |
| Vandens tūris, ltr | 0,00 |
Nemokamas pristatymas nuo 200 € ⚡
Akmens masės vonia BLU Ara 1800 (int. pers.) balta spalva
Akmens masės vonia NOVA su sifonu, be persipylimo 1480x860, balta blizgi
2460,00 €
2230,00 € Original price was: 2230,00 €.2100,99 €Current price is: 2100,99 €.
| Svoris | 98 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 1600 × 451 cm |
| Kilmės šalies pav. | Poland |
| Aukštis, mm | 451 |
| Gylis, mm | 740 |
| Tipas | – |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | – |
| Spalva | – |
| Montavimo tipas | – |
| Vandens tūris, ltr | 0,00 |
Nemokamas pristatymas nuo 200€
| Svoris | 98 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 1600 × 451 cm |
| Kilmės šalies pav. | Poland |
| Aukštis, mm | 451 |
| Gylis, mm | 740 |
| Tipas | – |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | – |
| Spalva | – |
| Montavimo tipas | – |
| Vandens tūris, ltr | 0,00 |
Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
61,03 €Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
Kategorijos, krosnelės ir pirtys, Pirčių priedai ir montavimo medžiagos, Pirčių priedai ir montavimo medžiagos, Pirties įranga, Pirties įranga, Židiniai
