Papildoma informacija
| Svoris | 170 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 1800 × 600 cm |
| Kilmės šalies pav. | Poland |
| Aukštis, mm | 600 |
| Gylis, mm | 813 |
| Tipas | – |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | – |
| Spalva | – |
| Montavimo tipas | – |
| Vandens tūris, ltr | 0,00 |
Nemokamas pristatymas nuo 200 € ⚡
Laisvai statoma akmens masės vonia Ara 1677x813, su persipylimu
Akmens masės vonia BLU Ara 160 balta spalva
2640,00 € Original price was: 2640,00 €.2487,27 €Current price is: 2487,27 €.
| Svoris | 170 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 1800 × 600 cm |
| Kilmės šalies pav. | Poland |
| Aukštis, mm | 600 |
| Gylis, mm | 813 |
| Tipas | – |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | – |
| Spalva | – |
| Montavimo tipas | – |
| Vandens tūris, ltr | 0,00 |
Nemokamas pristatymas nuo 200€
| Svoris | 170 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 1800 × 600 cm |
| Kilmės šalies pav. | Poland |
| Aukštis, mm | 600 |
| Gylis, mm | 813 |
| Tipas | – |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | – |
| Spalva | – |
| Montavimo tipas | – |
| Vandens tūris, ltr | 0,00 |
Kategorijos, krosnelės ir pirtys, Pirčių priedai ir montavimo medžiagos, Pirčių priedai ir montavimo medžiagos, Pirties įranga, Pirties įranga, Židiniai
Kategorijos, krosnelės ir pirtys, Pirčių priedai ir montavimo medžiagos, Pirčių priedai ir montavimo medžiagos, Pirties įranga, Pirties įranga, Židiniai
Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
Kategorijos, krosnelės ir pirtys, Pirčių priedai ir montavimo medžiagos, Pirčių priedai ir montavimo medžiagos, Pirties įranga, Pirties įranga, Židiniai
264,25 €