Papildoma informacija
| Svoris | 151 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 1690 × 705 cm |
| Kilmės šalies pav. | Poland |
| Aukštis, mm | 705 |
| Gylis, mm | 734 |
| Tipas | – |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | – |
| Spalva | – |
| Montavimo tipas | – |
| Vandens tūris, ltr | 0,00 |
Nemokamas pristatymas nuo 200 € ⚡
Akmens masės vonia BLU FIUME 1590 be persipylimo , balta spalva
Akmens masės vonia VENICE su sifonu, be persipylimo 1700x795, balta blizgi
2740,00 € Original price was: 2740,00 €.2581,49 €Current price is: 2581,49 €.
| Svoris | 151 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 1690 × 705 cm |
| Kilmės šalies pav. | Poland |
| Aukštis, mm | 705 |
| Gylis, mm | 734 |
| Tipas | – |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | – |
| Spalva | – |
| Montavimo tipas | – |
| Vandens tūris, ltr | 0,00 |
Nemokamas pristatymas nuo 200€
| Svoris | 151 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 1690 × 705 cm |
| Kilmės šalies pav. | Poland |
| Aukštis, mm | 705 |
| Gylis, mm | 734 |
| Tipas | – |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | – |
| Spalva | – |
| Montavimo tipas | – |
| Vandens tūris, ltr | 0,00 |
Dūmtraukiai ir kaminai, Dvisieniai pristatomi dūmtraukiai, Kategorijos, Nerūdijančio plieno dūmtraukiai iš 316 plieno
68,95 €Kategorijos, krosnelės ir pirtys, Pirčių priedai ir montavimo medžiagos, Pirčių priedai ir montavimo medžiagos, Pirties įranga, Pirties įranga, Židiniai
264,25 €Kategorijos, krosnelės ir pirtys, Pirčių priedai ir montavimo medžiagos, Pirčių priedai ir montavimo medžiagos, Pirties įranga, Pirties įranga, Židiniai
Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
61,03 €