Dugno vožtuvas 75x110 x75 mm, White Alpin
Akmens masės vonia BLU Auriga 1560 Evermite, balta spalva
Akmens masės vonia BLU Mira 1600 su integruotu persipylimu, balta spalva
1940,00 € Original price was: 1940,00 €.1827,77 €Current price is: 1827,77 €.
Radote pigiau?
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
| Svoris | 110 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 1600 × 615 cm |
| Kilmės šalies pav. | Poland |
| Aukštis, mm | 615 |
| Gylis, mm | 700 |
| Tipas | – |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | – |
| Spalva | – |
| Montavimo tipas | – |
| Vandens tūris, ltr | 0,00 |
Nemokamas pristatymas nuo 200€
-
Reikia konsultacijos? Skambinkite: +370 622 94999
Papildoma informacija
| Svoris | 110 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 1600 × 615 cm |
| Kilmės šalies pav. | Poland |
| Aukštis, mm | 615 |
| Gylis, mm | 700 |
| Tipas | – |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | – |
| Spalva | – |
| Montavimo tipas | – |
| Vandens tūris, ltr | 0,00 |
Produkto kodas: U2BLU-600181161103
Kategorijos: Akmens masės, Kategorijos, Vonios, Vonios kambario įranga
Panašūs produktai
-
Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
44,76 €- Dūmtraukio diametras, mm: 140
- Izoliacijos storis, mm: 6
-
Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
16,92 €Original price was: 16,92 €.13,42 €Current price is: 13,42 €.- Dūmtraukio diametras, mm: -
- Izoliacijos storis, mm: 6
-
Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
30,06 €Original price was: 30,06 €.23,85 €Current price is: 23,85 €.- Dūmtraukio diametras, mm: -
- Izoliacijos storis, mm: 6
-
Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
61,03 €- Dūmtraukio diametras, mm: 230
- Izoliacijos storis, mm: 6



