Kairinė vonios Roth Tullip 160 cm uždanga.
Asimetrinė akrilinė vonia Tullip 1600x1000 mm, kairinė
276,99 €
Akrilinė vonia Roth Classic Pro 150x70 cm
Panelė voniai Tullip 160 L
261,00 €
Radote pigiau?
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
| Svoris | 5,4 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 1600 × 460 cm |
| Kilmės šalies pav. | Czech Republic |
| Aukštis, mm | 460 |
| Gylis, mm | 50 |
| Tipas | vonios uždanga |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | plastiko |
| Spalva | balta |
| Garantijos terminas, mėn. | 24 |
| Forma | Apvalus |
Nemokamas pristatymas nuo 200€
-
Reikia konsultacijos? Skambinkite: +370 622 94999
Papildoma informacija
| Svoris | 5,4 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 1600 × 460 cm |
| Kilmės šalies pav. | Czech Republic |
| Aukštis, mm | 460 |
| Gylis, mm | 50 |
| Tipas | vonios uždanga |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | plastiko |
| Spalva | balta |
| Garantijos terminas, mėn. | 24 |
| Forma | Apvalus |
Produkto kodas: U2SNP-5159002
Kategorijos: Kategorijos, Priedai vonioms, Vonios, Vonios kambario įranga
Panašūs produktai
-
Kategorijos, krosnelės ir pirtys, Pirčių priedai ir montavimo medžiagos, Pirčių priedai ir montavimo medžiagos, Pirties įranga, Pirties įranga, Židiniai
264,25 €- Vandens tūris, ltr: 21,00
- Kuro rūšis: -
-
Kategorijos, krosnelės ir pirtys, Pirčių priedai ir montavimo medžiagos, Pirčių priedai ir montavimo medžiagos, Pirties įranga, Pirties įranga, Židiniai
290,00 €Original price was: 290,00 €.244,46 €Current price is: 244,46 €.- Vandens tūris, ltr: 0,00
- Kuro rūšis: -
-
Dūmtraukiai ir kaminai, Dvisieniai pristatomi dūmtraukiai, Kategorijos, Nerūdijančio plieno dūmtraukiai iš 316 plieno
163,83 €Original price was: 163,83 €.113,74 €Current price is: 113,74 €.- Kuro rūšis: -
- Dūmtraukio diametras, mm: 160/210
- Izoliacijos storis, mm: 25
-
Dūmtraukiai ir kaminai, Dvisieniai pristatomi dūmtraukiai, Kategorijos, Nerūdijančio plieno dūmtraukiai iš 316 plieno
68,95 €- Kuro rūšis: -
- Dūmtraukio diametras, mm: 160/210
- Izoliacijos storis, mm: 25

