Ideal Standard Dea Duo prie sienos statina akrilinė vonia 180×80 cm su Click-Clack nuotekų vožtuvu, vidus matinė balta ir išorė matinė juoda
Dugno vožtuvas su keraminiu dangteliu G1 1/4, "free flow", baltas
Praustuvo maišytuvas TALAS be d.v., chromas
41,75 €
Prie sienos statoma akrilinė vonia Ideal Standard Dea Duo 180x80cm, vidus baltas/išorė matinė juoda
4061,97 € Original price was: 4061,97 €.3504,71 €Current price is: 3504,71 €.
Radote pigiau?
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
| Svoris | 47 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 800 × 500 cm |
| Kilmės šalies pav. | Bulgaria |
| Aukštis, mm | 500 |
| Gylis, mm | 1800 |
| Tipas | – |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | – |
| Spalva | juoda matinė |
| Montavimo tipas | montuojamas ant krašto |
| Vandens tūris, ltr | 0,00 |
Nemokamas pristatymas nuo 200€
-
Reikia konsultacijos? Skambinkite: +370 622 94999
Papildoma informacija
| Svoris | 47 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 800 × 500 cm |
| Kilmės šalies pav. | Bulgaria |
| Aukštis, mm | 500 |
| Gylis, mm | 1800 |
| Tipas | – |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | – |
| Spalva | juoda matinė |
| Montavimo tipas | montuojamas ant krašto |
| Vandens tūris, ltr | 0,00 |
Produkto kodas: U4IDS-T9940V3
Kategorijos: Akrilinės vonios, Kategorijos, Vonios, Vonios kambario įranga
Panašūs produktai
-
Kategorijos, krosnelės ir pirtys, Pirčių priedai ir montavimo medžiagos, Pirčių priedai ir montavimo medžiagos, Pirties įranga, Pirties įranga, Židiniai
345,90 €Original price was: 345,90 €.274,43 €Current price is: 274,43 €.- Vandens tūris, ltr: 21,00
- Kuro rūšis: -
-
Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
30,06 €Original price was: 30,06 €.23,85 €Current price is: 23,85 €.- Dūmtraukio diametras, mm: -
- Izoliacijos storis, mm: 6
-
Kategorijos, krosnelės ir pirtys, Pirčių priedai ir montavimo medžiagos, Pirčių priedai ir montavimo medžiagos, Pirties įranga, Pirties įranga, Židiniai
600,00 €Original price was: 600,00 €.505,79 €Current price is: 505,79 €.- Vandens tūris, ltr: 0,00
- Kuro rūšis: -
-
Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
116,35 €- Dūmtraukio diametras, mm: -
- Izoliacijos storis, mm: 6


