Priekinė panelė voniai Roth Amore 120 x 180 cm.
Panelė voniai ISABELLA NEO (P) (su montav. kompl. M9500)
Šoninė panelė voniai Amore 1200 mm, balta (su montav. kompl. M9500)
161,99 €
Priekinė panelė voniai Amore 1800 mm, balta (su montav. kompl. M9500)
185,99 €
Radote pigiau?
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
Pateikite pigesnės įrenginio kainos nuorodą adresu prekyba@domura.lt arba skambinkite telefonu +370 622 94999 ir mes pasiūlysime dar geriau!
| Svoris | 5,4 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 1800 × 480 cm |
| Kilmės šalies pav. | Czech Republic |
| Aukštis, mm | 480 |
| Gylis, mm | 85 |
| Tipas | vonios uždanga |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | plastiko |
| Spalva | balta |
| Garantijos terminas, mėn. | 24 |
| Forma | Apvalus |
Nemokamas pristatymas nuo 200€
-
Reikia konsultacijos? Skambinkite: +370 622 94999
Papildoma informacija
| Svoris | 5,4 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 1800 × 480 cm |
| Kilmės šalies pav. | Czech Republic |
| Aukštis, mm | 480 |
| Gylis, mm | 85 |
| Tipas | vonios uždanga |
| Gamintojas | |
| Serija | – |
| Pagaminta iš | plastiko |
| Spalva | balta |
| Garantijos terminas, mėn. | 24 |
| Forma | Apvalus |
Produkto kodas: U2ROL-9720001
Kategorijos: Kategorijos, Priedai vonioms, Vonios, Vonios kambario įranga
Panašūs produktai
-
Dūmtraukiai ir kaminai, Dvisieniai pristatomi dūmtraukiai, Kategorijos, Nerūdijančio plieno dūmtraukiai iš 316 plieno
68,95 €- Kuro rūšis: -
- Dūmtraukio diametras, mm: 160/210
- Izoliacijos storis, mm: 25
-
Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
116,35 €- Dūmtraukio diametras, mm: -
- Izoliacijos storis, mm: 6
-
Dūmtraukiai ir kaminai, Kategorijos, Tvirtinimo ir sandarinimo detalės
48,00 €- Dūmtraukio diametras, mm: -
- Izoliacijos storis, mm: 6
-
Kategorijos, krosnelės ir pirtys, Pirčių priedai ir montavimo medžiagos, Pirčių priedai ir montavimo medžiagos, Pirties įranga, Pirties įranga, Židiniai
264,25 €- Vandens tūris, ltr: 21,00
- Kuro rūšis: -

